Pramogos

Baidarės

Baidarių nuomos paslaugas teikiame nuo 2007 metų, todėl esame sukaupę patirties ir galime Jums pasiūlyti geriausius ir gražiausius baidarių plaukimo maršrutus Dzūkijos nacionaliniame parke! Nuomojame tik kokybiškas 2-vietes polietilenines baidares su irklais ir gelbėjimosi liemenėmis. Vaikams įdedamos papildomos sėdynės. Organizuojame plaukimus Ūlos, Merkio, Grūdos bei Varėnės upėmis. 

Plaukiantiems išdalijame upių žemėlapius, nuvežame Jus į plaukimo maršruto pradžią ir parvežame pabaigus plaukimą, automobilius saugiai paliekate mūsų kaimo turizmo sodyboje. Daugiau informacijos apie plaukimą baidarėmis www.dzukijosbaidares.lt.

Pirtis

Kaimo turizmo sodyboje įrengta tikra kaimiška rąstinė pirtis su vantomis – tikra atgaiva Jūsų kūnui ir sielai! Pirtyje yra erdvus kambarys ir terasa, dušas ir WC, taip pat šato vandens kubilas, skirti apsipilti šaltu vandeniu išbėgus iš karštos pirties, taip pat baseinėlis.

Baseinėlis

Išbėgus iš karštos dzūkiškos pirties atsigaivinimui įrengtas lauko baseinėlis.

Pavėsinė su židiniu

Sodyboje įrengta didelė pavėsinė su lauko židiniu ir kaimišku pečiumi. Pavėsinė yra didelė ir erdvi, todėl labai mėgiama svečių. Čia galima jaukiai pavakaroti, išsikepti šašlykų, pasigaminti įvairius patiekalus pvz. kugelį, plovą ir sriubas.

Maitinimo paslaugos

Į sodybą pristatome maistą pagal iš anksto su Jumis suderintą valgiaraštį. Maisto pasirinkimo galimybės plačios nuo tradicinių patiekalų iki dzūkiško kulinarinio paveldo patiekalų.

Gido paslaugos

Sodybos svečiai galės susipažinti su senaisiais Dzūkų kaimais, Čepkelių rezervatu, Merkinės piramide,Merkinės/Puvočių apžvalgos bokštais, Merkinės miesteliu ir etnografijos muziejumi.  

Norintys prisiliesti arčiau gamtos tikrai ras užsiėmimą – gamtines ekskursijas.

Čepkelių-Dzūkijos nacionalis parkas, kurį sudaro Čepkelių valstybinis gamtinis rezervatas ir Dzūkijos nacionalinis parkas – tai vienas iš trylikos Europos PAN parkų ir didžiausia saugoma teritorija Lietuvoje.

Pėsčiųjų maršrutai

Šalia sodybos nuostabūs miškai, siūlome atsipalaiduoti ir pasivaikščioti mūsų siūlomais maršrutais:

  • Mardasavas – Puvočiai – Mardasavas. 10 km
  • Mardasavas – Trakiškiai – Žiūrai – Ūlos akis – Mardasavas. 14 km
  • Mardasavas – Trakiškiai – Žiūrai – Lavysas. 16 km
  • Mardasavas – Merkinė. 22 km

Dviračiai

Dviračiais Jūs galėsite važinėtis po nuostabias Dzūkijos nacionalinio parko apylinkes ir senovinius dzūkų kaimelius.

Krepšinis, tinklinis

Aktyvaus poilsio mėgėjai gali puikiai praleisti laiką, pasirinkdami savo mėgstamą žaidimą, krepšinio, tinklinio aikštelės Jūsų paslaugoms!

Žvejyba

Šalia kaimo turizmo sodybos teka Merkio ir Ūlos upės, netoli teka ir Nemuno upė, aplinkui – gausybė ežerų, kuo puikiausiai tinkančių žvejybai.

Grybavimas

Aplinkui kaimo turizmo sodybą driekiasi Dzūkijos nacionalinio parko miškai, kurie idealiai tinka grybavimui, suteiksime informaciją apie grybingiausias vietas ir papasakosime apie augančius grybus!

Biliardas

Galėsite atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, pailsėti, pasinerti į azartišką biliardo žaidimą ir mėgautis puikia ir draugiška atmosfera, kai už lango visiška ramybė – ošia pušys, kartais suloja kaimo šuo, šalia teka Merkys ir Ūla.